Usprawnienie procesu produkcyjnego

Czyszczenie suchym lodem, a zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego.

Metoda czyszczenia bez uszkodzeń

Czyszczenie suchym lodem jest to proces, który znacznie usprawnia procesy produkcji i obróbki w firmie. Metoda ta jest nieabrazyjna a więc nie uszkadza powierzchni a dodatkowo przedłuża żywotność elementów i konserwuje. Czyszczenie suchym lodem nie uszkadza części elektrycznych i mechanicznych, może być stosowane do usuwania pozostałości produkcyjnych jak rozpuszczalniki, oleje, naloty produkcyjne, warstwy organiczne. Strumieniowe czyszczenie suchym lodem redukuje czas, pracę i zasoby potrzebne do mycia przemysłowego oraz pozwala zakładom na bardziej efektywną alokację ich zasobów.

Ręczne procesy czyszczenia, które wymagają użycia narzędzi ściernych, takich jak dłuta i skrobaki lub szkodliwych substancji chemicznych, są żmudne, czasochłonne i wymagają przydzielenia wielu osób do realizacji tego zadania. Operatorzy często muszą czekać na ostygnięcie urządzeń przed rozpoczęciem procesu czyszczenia i muszą zdemontować maszyny, aby dotrzeć do wąskich,  ograniczonych przestrzeni.

Czyszczenie suchym lodem umożliwia szybsze i łatwiejsze czyszczenie urządzeń przy udziale tylko jednej osoby potrzebnej do wykonania zadania.

Dowiedz się więcej…

tel: 531 412 459